پرداخت، به آسانی یک اشاره

ما عمل پرداخت را برای کاربر ساده کرده‌ایم. تا آنجا که حتی بتواند با یک کلیک یا اشاره، پرداخت را انجام دهد. پرداخت دسترس‌پذیر، یکی از مهمترین عواملی است که درآمد را افزایش می‌دهد؛ گاهی تا ده برابر.
یکی از اصول اولیه، صداقت و ایجاد رابطه‌ای مبتنی بر اعتماد است. ما دقیق و شفاف، فرآیند پرداخت، مبلغ تراکنش و نحوه انجام آن را به خریدار توضیح می‌دهیم. پول را با تایید کاربر و اطمینان از اینکه او مالک سیم‌کارت است دریافت می‌کنیم. همچنین به لحاظ فنی و مراقبت از تراکنش‌ها در ضریب بالایی از اطمینان و دقت قرار داریم.
با ساده‌ترین روش ممکن و گرفتن تایید از کاربر، در حد فشار دادن یک کلید، تراکنش را به جریان می‌اندازیم، حتی در مواقعی که کاربر آفلاین باشد. برای دریافت پول، کاربران را وارد مسیرهای پیچیده پرداخت نمی‌کنیم.
مبلغ دریافتی را می‌توانیم بیشینه کنیم. ما از کاربران فاقد موجودی کافی، با توجه به موجودی و یا اعتبارشان بالاترین هزینه ممکن را دریافت می‌کنیم.
برای دریافت مبلغ تراکنش در زمان‌های مختلف انعطاف پذیر هستیم. از کاربرانی که قصد خرید دارند اما موجودی‌شان کافی نیست، در اولین زمان افزایش اعتبار مبلغ خرید را دریافت می‌کنیم.
برای دریافت مبلغ تراکنش به روش‌های مختلف دیگری هم دسترسی داریم که به اقتضای موقعیت می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. می‌توانیم پول را با استفاده از اتصال کاربران به USSD و یا مستقیما درگاه بانک دریافت می‌کنیم.